Jaunumi

Ar 2011.gada maiju Globalcom ir ievērojami palielinājis starptautiskā interneta tīkla piekļuves un maršrutēšanas kvalitāti, ierīkojot rezervētus jaunus 10 Gbit/s IP starpsavienojumus Stokholmā un Varšavā ar globālā interneta Tier1 operatoru TeliaSonera. Ar jaunajiem savienojumiem Globalcom nodrošina saviem klientiem tiešāku un ātrāku komunikāciju ar pieprasītākajiem vispasaules un Eiropas interneta resursiem.

Ar 2010.gada aprīli Globalcom ir ievērojami palielinājis starptautiskā datu pārraides tīkla jaudas un interneta maršrutēšanas kvalitāti, izveidojot savus pakalpojumu piekļuves punktus (PoP - point of presence) Varšavā un Frankfurtē, kas pieslēgti Globalcom starptautiskajam datu pārraides tīklam ar 10 Gbit/s savienojumiem, un ierīkojot papildus jaunus 10 Gbit/s IP starpsavienojumus Varšavā ar globālā interneta Tier1 operatoru Level3, vadošo Eiropas interneta apmaiņas punktu DE-CIX Frankfurtē un 1 Gbit/s starpsavienojumu ar Polijas lielāko interneta apmaiņas punktu PLIX Varšavā. Ar jaunajiem savienojumiem Globalcom nodrošina saviem klientiem tiešu un ātru komunikāciju ar pieprasītākajiem vispasaules interneta resursiem.

Ar 2010.gada februāri Globalcom ir ievērojami palielinājis starptautiskā datu pārraides tīkla jaudas un Krievijas interneta virziena kvalitāti, esošajam Stokholmas 10 Gbit/s starpsavienojumam ar vienu no vadošajiem Krievijas interneta operatoriem ReTN izveidojot papildus jaunu 10 Gbit/s IP starpsavienojumu Helsinkos. Ar jauno savienojumu Globalcom nodrošina saviem klientiem tiešu un ātru komunikāciju ar pieprasītākajiem Krievijas interneta resursiem.

Ar 2009.gada februāri Globalcom ir palielinājis starptautiskā datu pārraides tīkla jaudas un Krievijas interneta virziena kvalitāti, izveidojot 10 Gbit/s starpsavienojumu Stokholmā ar vienu no vadošajiem Krievijas interneta operatoriem ReTN.

Ar 2008.gada jūliju Globalcom ir ievērojami palielinājis starptautiskā datu pārraides un interneta tīkla jaudas, izveidojot 10 Gbit/s starpsavienojumus Stokholmā ar globālajiem interneta Tier1 operatoriem Level 3 un Global Crossing.

Kompānija

Globalcom ir specializēts starptautiskā interneta (Global IP), virtuālo privāto tīklu (VPN) un izdalīto līniju (Layer 2 un Layer 3) pakalpojumu vairumtirgotājs Baltijas valstīs.

Uz 2011.gada 1.maiju Globalcom starptautiskā interneta tīkla jaudas ir vairāk kā 30 Gbit/s.

Uzsākot savu darbību, par savu mērķa tirgu Globalcom jau sākotnēji izvēlējās visas trīs Baltijas valstis. Vadoties no tā, uzņēmums mērķtiecīgi uzsāka sava tīkla platformas attīstību un pakalpojumu virzību. Šobrīd Globalcom ir viens no vadošajiem starptautiskās datu pāraides un interneta pakalpojumu sniedzējiem Baltijā.

Savā turpmākajā attīstībā Globalcom turpinās pilnveidot savu pakalpojumu kvalitāti, veidojot starpsavienojumus ar pasaulē un reģionā pieprasītākajiem interneta tīkliem un maršrutiem, kā arī turpināsim izvērst sava tīkla infrastruktūru Baltijas reģionā.